Hakkımızda

Ana Sayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Erdağı Medikal, Erdağı Şirketler Grubu bünyesinde yer almaktadır. Merkez ofisi İstanbul’da bulunmaktadır. Sağlık sektöründe ve medikal estetik alanında varlığı, sağlık kurumu işletmeciliği ile başlamıştır ve 2004 yılına dayanmaktadır. Uzun dönem estetik tıp sektör tecrübesi olan firmamız, 2012 yılı itibariyle,  dermal dolgu, mezoterapi, trombosit konsantre sistemleri, PRP tedavi kitleri, mikro kanüller, profesyonel saç ve cilt bakım ürün grupları sunan, Dermyal (İsviçre),  Voloma (İtalya), MesoMedica (İtalya), Dermoaroma (İtalya), Tricoaroma (İtalya), Exfolderm (Fransa)  ve Dermasculpt (İngiltere)  markalarının Türkiye temsilciliklerini almıştır.

Erdağı Medikal Ailesi olarak,  işbirliği içerisinde olduğumuz değerli doktorlarımızın ve sağlık kurumlarının taleplerine en iyi şekilde cevap verebilmek adına doktor, kimya mühendisi, biyomühendis, işletmeci ve satış temsilcilerinden oluşan ekimiz ile hizmet vermekteyiz.

Önceliğimiz ‘insan sağlığı ‘

Temel prensibimiz ‘Kalite, güvenilirlik, samimiyet ve dürüstlük ilkelerinden ödün vermeksizin daima etik değerlere bağlı hizmet sunmak’

Amacımız ‘ her zaman doktorlarımızın yanı başında bulunan bir çözüm ortağı olmak’

‘Kozmetolojide ve Non İnvaziv Antiaging Tedavilerde Çözüm Ortağınız’

 

Erdağı Medikal Ailesi olarak, ‘Her yaşta güzellik için, doğal ve estetik dokunuşlar için daima yanınızdayız!  ’

Markalar

Bültene Abone Olun

En yeni haberlerimizden ilk siz haberdar olun…