Bölgesel İncelme ve Selülit Tedavisi

Ana Sayfa / Bölgesel İncelme ve Selülit Tedavisi
Bölgesel İncelme ve Selülit Tedavisi

 

Karnitin orta – uzun yağ asit zincirlerinin mitokondri zarından geçişine aracılık eder, oksidasyonu kolaylaştırarak, enerji üretimine katkıda bulunur. Ayrıca, toksik bileşenlerin mitokondri dışına taşınmasını kolaylaştırarak birikmesini önler. Karnitin, L-Karnitin olarak bilinir; vücutta yağın yıkımına ve vücuttan uzaklaştırılmasına yardımcı olur, çünkü yağ asitlerinin sitozolden mitokondriye taşınmasında görevlidir. L-Karnitin, serbest olarak vücutta bulunan yağın mitokondriye transfer edilerek, yıkımını ve enerji kaynağı olarak kullanımını arttırır; böylece yağın yakılarak enerji olarak kullanımını sağlar. L-Karnitin, selülit tedavisinde ve zayıflamada (bölgesel incelme tedavilerinde) kullanılır. Vücutta depo edilen yağın, fiziksel aktivite esnasında metobolize olarak, enerjiye çevrilmesine katkıda bulunur.

AKTİF MADDELER
Karnitin.
ENDİKASYON
L-Karnitin, selülit tedavisinde ve zayıflamada (bölgesel incelme tedavilerinde) kullanılır. Vücutta depo edilen yağın, fiziksel aktivite esnasında metobolize olarak, enerjiye çevrilmesine katkıda bulunur.
KULLANMA TALİMATI:
Profesyonel kullanım içindir. Topikal kullanım, elektroforez, iyontoforez, elektroporasyon ile transdermal mezoterapi için uygundur.
PROTOKOL:
Kol, bacak, basen, karın ve bel bölgeleri için; 5ml – 10 ml / seans
İÇERİK
L-Karnitin, Kromium Pikolinat, Su 

%100 steril – 5 x 5 ml flakon – 5 x 10 ml falkon

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.