Enzim Grubu

Ana Sayfa / Enzim Grubu

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/u8319970/public_html/wp-content/themes/medical-clinic/theme-framework/theme-style/function/template-functions.php on line 705

Mesomedica Enzim Grubu “Hyaluronidaz – Kollajenaz”

Hyaluronidaz, hyaluronik asit liflerini sindiren bir enzimdir. Hyaluronidaz mezoterapi uygulamalarında selülit tedavisinde kullanılır; Selülitlerde çukurlu-pürüzlü görünüme neden olan bağ doku bağlarının kırılmasını sağlar. Doku geçirgenliğini arttırır ve diğer enjekte ilaçların dağılımını destekler. Bağ dokudaki sıvılaşma ile hyaluronidaz yağın erimesini (PPC tarafından) destekler, adipositlerden kan ve lenf damar sistemiyle tahliyesini sağlar. Hyaluronidaz; Hyaluronik Asit ile yapılan Dermal Dolgu uygulamalarında meydana gelen istenmeyen görünümü düzeltme ve etkiyi azaltmak-ortadan kaldırmak için de kullanılabilir.

AKTİF MADDELER
Hyaluronidaz
ENDİKASYON
Cilt Dolgu enjeksiyonu sonrası Hyaluronik asidin aşırı dağılımının ortadan kaldırılması – fazla HA nın çözünmesi, Selülit
KULLANMA TALİMATI
Profesyonel kullanım içindir. Topikal kullanım, elektroforez, iyontoforez, elektroporasyon ile transdermal mezoterapi için uygundur.
İÇERİK
Su, Hyaluronidaz, Sodyum Klorür, Sodyum, Hidroksit, Sodyum Dihidrojen Fosfat, Methyldroxybenzoate, Kalsiyum Klorür Dihidrat, Propil Hidroksibenzoat
~ %100 steril – 5 x 10 ml flakon

Kollajenaz aynı zamanda klostridiopeptidaz olarak da adlandırılır. Kollajenaz enzimi, kollajen liflerini parçalayarak, küçük peptidlere indirgenmesini sağlar. Hyaluronidaz gibi daha da güçlü bir etki ile; bağ dokuyu sıvılaştırır ve lokalize olmuş yağ birikiminin vücuttan atılımını sağlar.

AKTİF MADDELER
Kollajenaz
ENDİKASYON
Lipom, lokalize yağ fazlalıkları, biçimsiz yağ birikmelerinin tedavisinde, vücut şekillendirme amaçlı kullanılır. (Selülit tedavisinde kullanmayınız)
KULLANMA TALİMATI:
Profesyonel kullanım içindir. Topikal kullanım, elektroforez, iyontoforez, elektroporasyon ile transdermal mezoterapi için uygundur.
İÇERİK
Su, Kollajenaz, Sodyum Klorür, Sodyum, Hidroksit, Sodyum Dihidrojen Fosfat