MesoAroma-EvMezoterapiÜrünleri

Ana Sayfa / MesoAroma-EvMezoterapiÜrünleri

“Ev Tipi Mezoterapi ürünleri ile Profesyonel saç ve cilt bakımlarını desteklemek artık çok kolay.”

MesoAroma Sprey Mezoterapi Ürünleri size ev konforunda mezoterapi mucizesi imkanı sunar. Yüksek üretim teknolojisi ve eşsiz formülasyonu sayesinde, cilt yüzeyinde (epidermiste) kalmaz; cildin orta katmanına (mezoderm tabakasına) kadar nüfuz ederek cildi besler, yeniler, canlandırır. Demoaroma Group (İtalya) tarafından üretilen MesoHome Nanoteknolojik Sprey Mezoterapi Serisi; beş farklı formuyla cildinizin ve saçınızın tam bir bakım ile yenilenmesini hedefler.

MesoAroma  MesoHome Serisi; multivitamin, multimineral, hyaluronik asit, peptit kompleks ve aminoasitler bakımından zengin konsantre mezoterapi serumları olarak formüle edilmiştir. Kullanımı son derece pratiktir; temiz cilde hafif bir cilt masajı ile topikal uygulanması yeterlidir. Haftada en az iki kez uygulanması önerilir.  Dermaroller, dermapen gibi mikroiğneleme cihazları, cilt masaj aletleri ve ev tipi radyofrekans cihazları ile de kombine edilebilir.

MesoAroma Nutri Complex

Somon DNA İçerikli Ev Mezoterapi Ürünü

MesoAroma Nutri Complex

Somon DNA İçerikli Ev Mezoterapi Ürünü – 50 ml

Ev Tipi Mezoterapi Ürünü Nutri Kompleks; yoğun Hyaluronik asit, Somon DNA, DMAE, Multivitamin, Multimineral ve Peptit Kompleks içeriği ile güçlü bir rejuvenasyon etkisi sunar. Cildi besler, yeniler, canlandırır. Nanoteknolojik ürünlerdir. Alkol bazlı çözücü ve paraben içermez.

 •  Yaşlanma karşıtı etki sunar, yaşlanma belirtilerini iyileştirir.
 •  Ciltte aydınlanma,ince kırışıklıklarda açılma etkisi sunar.
 •  Ciltte toparlanma etkisi ile sarkmaları giderir.
 •  Mesolift, Mesofill ve Mesoglow etki sunar.
 •  Cilt tonu düzensizlerini giderir.
 •  Cilde yoğun bir ışıltı verir.
 •  Cilt sağlığını destekler; daha sıkı bir cilt yapısı sunar.
 •  Cildi besler, yeniler, canlandırır.
 •  Medikal estetik uygulamaların etkinliğini artırır.

Olgun ciltler ve / veya stres, toksin ve yaşlanma süreci neticesinde canlılığını kaybetmiş ciltler için hazırlanmış bir karışımdır. Kılcal mikro dolaşımı artırır ve cilde yumuşaklık, pürüzsüzlük ve genç bir görünüm kazandırmak için gerekli olan nem ve besinleri sağlar. Yüz ve vücut üzerinde etkilidir. Bu ürün cilde yeniden canlılık, parlaklık, dayanıklılık ve gençlik ışıltısı kazandıracak güçlü bir antioksidandır.

Somon DNA; yüksek kapasitede su absorbe etme özelliği sayesinde cilt yüzeyini nemlendirir. Sodyum DNA uygulamasının oldukça etkin bir şeklide yaşlanma karşıtı etki gösterdiği ve cilt dokusunu yumuşatma yönündeki etkileri kanıtlanmıştır.

Hyaluronik asit, 10 mg / ml, 1.800 KDAL; bu ürün özellikle cilt hidrasyonunu optimize etmek için geliştirilmiştir. Cildin nem ihtiyacını karşılar ve su kaybını önler. Magnezyum glukonat, karbonhidrat ve protein metabolizmasında enzimatik reaksiyonlar ve dokulardaki yapısal bütünlüğün korunması için oldukça gerekli bir metabolitidir. Hücresel düzeydedir; nörotransmitter olarak hareket eder ve kas gevşemesini kontrol eder. Kalsiyum emilimine ve kollajen sentezini düzenlemeye yardımcı olur.

Kalsiyum glukonat; vücudumuzda büyük miktarlarda mevcuttur. Bu mineral nöromüsküler aktivitede yer almaktadır. Hücre zarından besin geçişine destek olur.

Potasyum glukonat; sodyum ile birlikte, hücresel asit-baz stabilitesinde, su ve iyon dengesinde önemli rol oynar; hücre zarında konsantrasyon gradyanı oluşturarak iyonik dengeyi düzenler. Sodyum glukonat; ekstraselüler sıvı ve hücrelerde yer alan en önemli iyondur. Temel olarak, hücrede beslenme ve atık süreçlerini düzenlemek ve asit / baz dengesini ayarlamak için kullanılır.

Retinol palmitat veya A vitamini; cildin görünümünü iyileştirme yeteneğine sahiptir. Mikro peeling (soyma) işleminde kullanılır, hücre yenilenmesini arttırır. Bu özelliklerinden dolayı antiaging uygulamalarında kullanılır; kırışıklıkların ve ifade çizgilerinin tedavisinde ve yağlı ciltlerdeki sebum dengesinin sağlanmasında oldukça etkilidir.

Askorbik asit ya da C vitamini; kolajen sentezi için gerekli amino asitlerin sentezinde görev alır. C ve E vitaminleri en çok bilinen ve sağlık için oldukça önemli olan antioksidanlardır. Hücrelerde oluşan ve hasara neden olabilecek serbest radikalleri nötralize eder. Alfa – tokoferol ya da E vitamini; bağ doku hücreleri içerisinde bulunur, epitel oluşumunu ve aktivitesini destekler ve protein, karbonhidrat ve yağ metabolizmasında görev alır. Aynı zamanda bir antioksidan görevi görür ve güneş ışınlarına karşı cildi korur.

Tiamin veya B1 vitamini; karbonhidrat transformasyon sürecinde çok önemlidir sinirsel iletimde ve oksijen metabolizmasında önemli görevler üstlenirler. Şişkinlikleri ve koyu halkaları azaltmak ve yaşlanma karşıtı etki göstermek gibi özellikleri vardır.

Riboflavin veya B2 vitamini; cildin, tırnakların, saçların ve mukozanın büyümesi, yenilenmesi ve sağlığı için gereklidir. Yüzde sebum salgılanmasını azaltır, böylece sivilce ve siyah nokta oluşumunu azaltır.

Nikotinamid veya B3 vitamini; kollajen yıkımına karşı cildi korur, cildin nemini artırır ve güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı cildi korur. Deskpantenol veya Vitamin B5 hücre yenilenmesini destekler, cildi yeniler ve nemini artırır.

Piridoksin veya B 6 vitamini; karbonhidratların, proteinlerin ve lipitlerin sentezinde ve kırmızı kan hücrelerinin, hormonların oluşumunda önemli bir rol oynar. Ayrıca amino asitlerin yapısına katkıda bulunduğu için, antikorların üretimine de katılır. Hücrelerde sodyum ve potasyum dengesini korumaya yardımcı olur.

DMAE; hızlı bir şekilde cildin sıkılaşmasını sağlar ve görünümünü iyileştirir. Ayrıca diğer antioksidanların etkilerini artırır. Kas yapısını destekler, kırışıklıkların ve sarkmaların görünümünü azaltır. Arjinin; hücre bölünmesi ve kollajen sentezi süreçlerinde önemli bir rol oynar.

Aspartik asit; RNA ve DNA nın fonksiyonlarını yerine getirebilmesi için gerekli olan bir minoasittir. Ayrıca, immünoglobülin ve diğer antikorların üretimi için de gereklidir.

Prolin; kollajen oluşumunu arttırarak cilt dokusunu geliştirir. Kollajen, % 15 prolin içerir. Hidroksiprolin; kollajenin temel bileşenidir ve kollajen stabilitesi açısından oldukça önemlidir.

Biotin – Vitamin H ( Suda çözünen ); Hücresel düzeyde metabolik fonksiyonu sayesinde, canlandırıcı bileşen olarak etki gösterir.

 

50 ml sprey şişe içerisinde sunulur.

Hafif masaj ile temiz cilde uygulanması önerilir.

Yüz, boyun, dekolte ve el üstü için uygundur. T

opikal kullanım için uygundur.

Dermaroller, dermastamp veya dermapen gibi mikro iğneleme sistemleri ile kullanılabilir.

Uygulama sonrası yatıştırıcı, nemlendirici ve güneş koruyucu özeliklerine sahip ( Hydretix ) ürün kullanımı önerilir.

Tek seferde 4-5 paf sıkılarak, cilde uygulanması önerilir.

MesoAroma Bio Oxin Cocktail 

Leke Karşıtı Mezoterapi Solüsyonu

MesoAroma Bio Oxin Cocktail “Ev Mezoterapi Ürünü – 50 ml”

Ev Tipi Mezoterapi Ürünü Bio Oxin Kokteyl, leke açısı etki sunan enzimatik bir mezoterapi solüsyonudur. Yüksek konsantrasyonda Glutatyon ve Superoksit dismutaz enzim içeriği ve güçlü formülasyonu sayesinde ciltteki lekeleri açar, leke oluşum mekanizmasını baskılar, cilt tonundaki düzensizlikleri ve izleri giderir; sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı destekler. Nanoteknoloji ile üretilmiştir. Hafif masaj ile topikal kullanımda cilde kolayca nüfuz eder.

Leke Karşıtı Mezoterapi Solüsyonu

 • Cilt tonu düzensizliklerini giderir.
 • Lekeleri açar.
 • Leke oluşum mekanizmasını baskılar.
 • Ciltteki izlerin/ skarların iyileşmesini destekler.
 • Cilt renginin açılmasını destekler.
 • Aydınlık ve parlak bir cilt yapısı sunar.
 • Yoğun Glutatyon içeriği sayesinde daha sağlıklı ve canlı bir cilt yapısına kavuşmanızı sağlar.
 • Mezoterapi, PRP ve lazer gibi medikal estetik uygulamaları destekler, etkinliğini artırır.

İçerik:
Glutatyon, Süperoksit dismutaz, Folik Asit, Pueraria Symbizome (Kudzu Ekstresi), Halidrys Siliquosa Ekstresi

50ml Sprey Şişe içerisinde sunulur.

Yüz, boyun, dekolte ve el üstü kullanım için uygundur.

Yüksek üretim teknolojisi sayesinde cilde etkin bir şekilde nüfuz eder.

Topikal kullanım için uygundur.

Dermaroller, dermastamp veya dermapen gibi mikro iğneleme sistemleri ile kullanılabilir.

Uygulama sonrası yatıştırıcı, nemlendirici ve güneş koruyucu özeliklerine sahip ( Hydretix ) ürün kullanımı önerilir.

Tek seferde 4-5 paf sıkılarak, cilde uygulanması önerilir

MesoAroma Hair Cocktail

Saç Mezoterapi Solüsyonu  

MesoAroma Hair Cocktail

“Ev Mezoterapi Ürünü – 50 ml” Saç Mezoterapi Solüsyonu  

Saç hücrelerinin beslenmesi ve saç soğanının uyarılması için ihtiyaç duyulan B Grubu Vitaminleri  (Vit B1, Vit B5, Vit B6, Vit B7) ve Demir Glukonat içerir.  Nanoteknoloji ile üretilmiştir. Hafif masaj ile topikal kullanımda saçlı deriye kolayca nüfuz eder. Saç dökülmesi sorunu yaşayan, daha canlı ve güçlü saçlara kavuşmak isteyen kişilerin kullanımı için uygundur. Saç dökülmesi tedavisi gören ve saç ekimi yaptıran kişiler için özellikle tavsiye edilir. Medikal saç tedavilerini (PRP, saç mezoterapisi, kök hücre, saç lazeri tedavilerini) ve saç ekimini destekler; bu tedavilerin başarısını yüksek oranda artırır.  

• Saç köklerini besler; saçların daha kaliteli ve güçlü olmasını sağlar.

• Saçın kalitesini artırır.

• Zayıflamış ve incelmiş saçları güçlendirir.

• Saç dökülmesini azaltır/durdurur.

• Yeni saçların çıkmasını destekler.

• PRP ve saç mezoterapisi gibi medikal uygulamalar ile kombine edildiğinde tedavi başarısını destekler.

• Saç ekimi sonrası kullanıma uygundur; iyileşmeyi hızlandırır.

• Saç ekimi sonrası, ekilen köklerin sağlıklı ve güçlü bir şekilde tutunmasını destekler.

• Koruyucu madde içermez.

• Ev Tipi Mezoterapi Ürünü Hair Kokteyl; zengin içeriği ile saçınızın ihtiyaç duyacağı tüm vitamin ve minareleri içerir.

Ürün İçeriği:

Panthenol Pro-Vitamin B5; Uzun süreli nemlendirme sağlar ve saç gövdesinin gücünü arttırır. Aşırı ısınma ve aşırı kurutma sonucu saç ve saç derisinde oluşabilecek hasarları engellediği ve hasarların etkilerini ortadan kaldırdığı kanıtlamıştır. Saçlara sağlığını yeniden kazandırır ve saçlarda kırık oluşumunu, uç kısımlardaki yıpranmaları azaltır.

Piridoksin, B6 Vitamini; DHT (dihidrotestosteron) oluşumunu ve androjen reseptör aktivetisini inhibe eder.

Tiamin B1 Vitamini; Vücuda B-1 yeterli miktarda alınmazsa, hücreler gıdasız kalır. Saçlar açısından da, Tiamin eksikliğinden saç tellerinde incelme ve saçın uzamasında yavaşlama görülür. Tiamin desteği sağlıklı ve güçlü saçlar için oldukça önemlidir.

Biotin, B7 Vitamini; Vücutta tükendiğinde saç kalitesi azalır, cansız ve güçsüz saçlar belirir. Biotin desteği, saç kalitesini ve canlılığını destekler.

Demir Glukonat; Vücutta tükendiğinde saç kalitesi azalır ve saç kaybı (saç dökülmesi) görülür. Demir Glukonat desteği, saç kalitesini ve canlılığını destekler.

50ml Sprey Şişe içerisinde sunulur.

Hafif masaj ile temiz saç derisine uygulanması önerilir.

Yüksek üretim teknolojisi sayesinde cilde etkin bir şekilde nüfuz eder. Nanoteknolojik ürünlerdir, alkol bazlı çözücü ve paraben türevi koruyucu madde içermez.

Topikal kullanım için uygundur. Dermaroller, dermastamp veya dermapen gibi mikroiğneleme sistemleri ile uygulanabilir. İğnesiz mezoterapi cihazı ile uygulanabilir.

Tek seferde 4-5 paf sıkılarak, saçlı deriye uygulanması önerilir. Saç lazeri ve lazer kepleri ile kullanıma uygundur.

MesoAroma BTX Like

Kırışıklık Giderici Mezoterapi Solüsyonu

MesoAroma BTX Like “Ev Mezoterapi Ürünü – 50 ml” Btx Etkili Argirelin Peptit Kompleks

Kırışıklık Giderici Mezoterapi Solüsyonu Ev Tipi Mezoterapi Ürünü BTX Like konsantre saf Argirelin içerir. Argirelin üç farklı doğal proteinlerden üretilmiş kırışıklık karşıtı bir ajandır. Botulinum toksin benzeri ekti gösteren, kasları gevşeten bir peptittir. BTX Like , konsantre argirelin peptit içeriği sayesinde; alın ve göz çevresindeki derin kırışıklıkları dahi yüksek oranda açar, daha genç ve dinamik bir yüz ifadesi sunar.

Nanoteknolojik ürünlerdir, alkol bazlı çözücü ve paraben türevi koruyucu madde içermez.

MesoAroma BTX Like Kırışıklık Giderici Mezoterapi Solüsyonu

“Ev Mezoterapi Ürünü – 50 ml” Btx Etkili Argirelin Peptit Kompleks

BTX Etkili Mezoterapi Solüsyonu ile Kırışıklıklara Veda Edin !

 •  Botulinum toksin benzeri ekti gösterir.
 •  Btx Like, Argirelin Peptit Kompleks içeriği sayesinde güçlü bir rejuvenasyon etkisi sunar.
 •  Kırışıklık karşıtı güçlü bir mezoterapi solüsyonudur.
 •  Özellikle alın ve göz çevresi kırışıklıklarını büyük oranda açar.
 •  Genç ve dinamik bir yüz ifadesi kazandırır.
 •  Güçlü biri etki için düzenli kullanımı önerilir
 •  Medikal estetik uygulamaların etkinliğini artırır.

50ml Sprey Şişe içerisinde sunulur.

Yüz, boyun, dekolte ve el üstü kullanım için uygundur.

Yüksek üretim teknolojisi sayesinde cilde etkin bir şekilde nüfuz eder.

Topikal kullanım için uygundur. Dermaroller, dermastamp veya dermapen gibi mikro iğneleme sistemleri ile kullanılabilir.

Uygulama sonrası yatıştırıcı, nemlendirici ve güneş koruyucu özeliklerine sahip ( Hydretix ) ürün kullanımı önerilir.

Tek seferde 4-5 paf sıkılarak, cilde uygulanması önerilir.

MesoAroma HA Vit Complex

Hyaluronik Asit + Multivitamin & Multimineral Kompleks Besleyici Canlandırıcı Mezoterapi Solüsyonu

MesoAroma HA Vit Complex  “Ev Mezoterapi Ürünü – 50 ml”

Hyaluronik Asit + Multivitamin & Multimineral Kompleks Besleyici Canlandırıcı Mezoterapi Solüsyonu

Ev Tipi Mezoterapi Ürünü HA Vit Kompleks; Yoğun (25mg/ml) Hyaluronik asit içeriği sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlar, kırışıklıkları açar. Konsantre multivitamin kompleks  (Vit C, Vit B3, Vit B 6, Vit B2, Vit B 1, Vit E, Vit A, Vit D) ve multimineral kompleks (Çinko, Bakır, Manganez, Selenyum, Krom) içeriği ile cilt hücrelerini besler, yeniler;  güçlü bir rejeneratif etki sunar.

MesoAroma HA Vit Complex

“Ev Mezoterapi Ürünü – 50 ml”

Hyaluronik Asit + Multivitamin & Multimineral Kompleks Besleyici Canlandırıcı Mezoterapi Solüsyonu

 • Yoğun Hyaluronik asit içeriği ile yaşlanma karşıtı güçlü bir mezoterapi ürünüdür.
 • AntiAging Etkisi, Lifting Etkisi
 • Kırışıklık açıcı etkinin yanı sıra, cilde ışıltı verir, Lifting etkisi sağlar.
 • Ciltteki kollajen miktarını artırır.
 • Cilt tonu düzensizliklerini giderir.
 • Genç ve parlak cilt yapısını destekler.
 • Konsantre Multivitamin ve Multimineral içeriği sayesinde güçlü bir antioksidan etki sunar.
 • Medikal estetik uygulamaların etkinliğini artırır.

50ml Sprey Şişe içerisinde sunulur.

Hafif masaj ile temiz cilde uygulanması önerilir. Yüz, boyun, dekolte ve el üstü kullanım için uygundur.

Yüksek üretim teknolojisi sayesinde cilde etkin bir şekilde nüfuz eder. Nanoteknolojik ürünlerdir, alkol bazlı çözücü ve paraben türevi koruyucu madde içermez.

Topikal kullanım için uygundur. Tek seferde 4-5 paf sıkılarak, cilde uygulanması önerilir.

Dermaroller, dermastamp veya dermapen gibi mikroiğneleme sistemleri ile uygulanabilir.

Uygulama sonrası yatıştırıcı, nemlendirici ve güneş koruyucu özeliklerine sahip ( Hydretix ) ürün kullanımı önerilir.

Ev Tipi Mezoterapi Ürünlerinin Uygulama Aşamaları