TricoAroma

Ana Sayfa / TricoAroma
TricoAroma

Tam bir tedavi için, Nutri+ Şampuan haftada en az 2 kere olmak üzere düzenli olarak kullanılmalıdır. Haftada en az 1 kez Nutri+ Scalp Mask uygulaması yapılmalı, 5-10 dakika beklendikten sonra durulanmalı ve üzerine Nutri+ Şampuan uygulaması yapılmalıdır. Haftada en az 1 kez banyo sonrası temiz ve nemli saç derisine, Nutri+ Lotion uygulaması yapılmalı; 5-10 dakika hafif masaj ile saç derisine uygulanmalıdır. Daha sonra saçlar kurutulmalıdır. Haftada en az 1 kez banyo sonrası, temiz ve nemli saç derisine Nutri+ Serum uygulaması yapılmalı; 5-10 dakika hafif masaj ile saç derisine uygulanmalıdır. Daha sonra saçlar kurutulmalıdır.
Tam bir tedavi için, Claim+ Şampuan haftada en az 2 kere olmak üzere düzenli olarak  kullanılmalıdır. Haftada en az 1 kez Claim+ Scalp Mask uygulaması yapılmalı, 5-10 dakika beklendikten sonra durulanmalı ve üzerine Claim+  Şampuan uygulaması yapılmalıdır. Haftada en az 1 kez banyo sonrası temiz ve nemli saç derisine, Claim+ Lotion uygulaması yapılmalı; 5-10 dakika hafif masaj ile saç derisine uygulanmalıdır. Daha sonra saçlar kurutulmalıdır. Haftada en az 1 kez banyo sonrası, temiz ve nemli saç derisine Claim+ Serum uygulaması yapılmalı; 5-10 dakika hafif masaj ile saç derisine uygulanmalıdır. Daha sonra saçlar kurutulmalıdır.

Saç Dökülmesini Önlemeye Yardımcı Olur

Bitki Kök Hücre Ekstreleri içeren özel formulasyonu sayesinde eşsiz ve yoğun bir saç bakımı sunar. Saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur, saç foliküllerini besler, yeni saç oluşumunu sağlar, saç tellerinin daha sağlam ve güçlü bir yapıya kavuşmasını destekler.
Yoğun ve güçlü formulasyonu sayesinde doğal saç büyümesini aktive eder.
İsviçre’de nadir olarak bulunan bir elma türü olan Malus Domestica’dan elde edilen kök hücre ekstresi sayesinde, saç derisinde rejenerasyonu başlatır, saç köklerini besler ve saçın yaşlanmasını yavaşlatır. İçeriğindeki Keratin saç hücrelerini onarır ve yıpranmalara karşı korur. İçeriğindeki diğer doğal aktif bileşenler ve esansiyel yağlar uyarıcı ve besleyici bir etki sunar, saç foliküllerindeki zayıflamaya karşı mücadele eder.

UYGULAMA: Tam bir tedavi için Nutri+ Şampuan ile saçınızı yıkayınız, bol su ile durulayınız. Temiz ve nemli saç derisine, 1 ampul Nutri+ Serumu hafif bir masaj ile uygulayınız. 5-10 dakika sonra saçınızı kurutunuz. Haftada en az 1 seans serum uygulaması önerilmektedir. Alkol bazlı saç bakım ürünlerinin uygulanması önerilmez.

 

Saç Tellerinin Daha Sağlam Olmasına Yardımcı Olur

Saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur, saç foliküllerini besler, yeni saç oluşumunu sağlar, saç tellerinin daha sağlam ve güçlü bir yapıya kavuşmasını destekler. İçeriğindeki diğer doğal aktif bileşenler ve esansiyel yağlar uyarıcı ve besleyici bir etki sunar, saç foliküllerindeki zayıflamaya karşı mücadele eder.

UYGULAMA: Tam bir tedavi için Nutri+ Şampuan ile saçınızı yıkayınız, bol su ile durulayınız. Temiz ve nemli saç derisine, Nutri+ Losyonu hafif bir masaj ile uygulayınız. 5-10 dakika sonra saçınızı kurutunuz. Haftada en az 1 seans losyon uygulaması önerilmektedir.

 

Saç Soğanlarında Doğal Büyümeyi Uyarır

Hyaluronik Asit ve bitki ekstreleri içeren özel formulasyonu sayesinde eşsiz ve yoğun bir saç bakımı sunar.

Saç soğanlarında doğal büyümeyi uyarır, saç büyümesini aktive eder.

Saç dökülmesine karşı yoğun destek sağlayan oldukça güçlü bir kompleksdir..

Bitki yağı ekstreleri, saç soğanlarının oksijenizasyonunu sağlar, hyaluronik asit ise yorgun ve güçsüz  saç soğanlarında rejuvenasyon sürecini başlatarak saç dökülmesini azaltır ve saç köklerini iyileştirir.

Bitki özlerinin yoğun onarıcı ve uyarıcı etkisi ile saçın yapısı desteklenir, saç tellerinin sağlıklı ve güçlü bir yapıya kavuşması desteklenir.

UYGULAMA:  Tam bir tedavi için Claim+ Şampuan ile saçınızı yıkayınız, bol su ile durulayınız.  Temiz ve nemli saç derisine,  1 ampul Claim+ Serumu hafif bir masaj ile uygulayınız. 5-10 dakika sonra saçınızı kurutunuz. Haftada en az 1 seans serum uygulaması önerilmektedir. Alkol bazlı  saç bakım ürünlerinin uygulanması önerilmez.

 

Saç Büyümesini Aktive Eder

Saç soğanlarında doğal büyümeyi uyarır, saç büyümesini aktive eder.

Bitki yağı ekstreleri saç soğanlarının oksijenizasyonunu sağlar, saçlarda doğal büyümeyi harekete geçirir. İçeriğindeki doğal aktif bileşenler ve esansiyel yağlar,  uyarıcı ve besleyici etki sunar. Bu güçlü  kompleks  saç foliküllerindeki zayıflamaya karşı mücadele eder, saç foliküllerini besler, yeni saç oluşumunu destekler.

UYGULAMA:  Tam bir tedavi için Claim+ Şampuan ile saçınızı yıkayınız, bol su ile durulayınız.  Temiz ve nemli saç derisine,  Claim+ Losyonu hafif bir masaj ile uygulayınız. 5-10 dakika sonra saçınızı kurutunuz. Haftada en az 1 seans losyon  uygulaması önerilmektedir.

 

Cilt Dokusunun Oksijenlenmesini ve Güçlenmesini Sağlar

Nutri+ Maske besleyici ve canlandırıcı bir etkiye sahiptir. İçeriğindeki yoğun esansiyel yağların kombinasyonu cilt dokusunun oksijenlenmesini ve güçlenmesini sağlar, böylece  güçlü ve sağlıklı saçlar için  yenileyici ve koruyucu bir etki sunar.

UYGULAMA: Tam bir tedavi için,  haftada en az 1 kez NUTRI+  Scalp Mask uygulaması yapılmalı, 5-10 dakika beklendikten sonra bol su ile durulanmalı ve sonrasında saçlar NUTRI+  Şampuan ile yıkanmalıdır.

Yoğun Saç Dökülmesi Problemi Olan Kişilerin Kullanımı İçin Uygundur

Yoğun saç dökülmesi problemi olan kişilerin kullanımı için uygundur.

Esansiyel yağlar ve proteinlerden oluşan güçlü formulasyonu; saç köklerinin zayıflamasını önler, besleyici, uyarıcı ve güçlendirici bir etki ile sağlıklı ve güçlü saç yapısını destekler.

UYGULAMA: Haftada en az 2 kere olmak üzere, Nutri+ Şampuan düzenli olarak kullanılmalıdır. Saç derisine yoğun masaj ile uygulanır, daha sonra saçlar bol su ile durulanır ve ikinci kez tekrarlanır. Daha iyi bir verim alınması açısından 2 kere şampuan uygulaması önerilir.

Sağlıklı ve Güçlü Bir Saç Yapısı Kazandırır

Saç soğanlarında doğal büyümeyi uyarır, saç büyümesini aktive eder.

Saç dökülmesini önlemeye yönelik uyarıcı etki sunar. Esansiyel yağ ve  bitki ekstrelerinden oluşan güçlü formulasyonu sayesinde saç soğanları üzerinde uyarıcı, besleyici ve güçlendirici bir etki sunarak sağlıklı ve güçlü bir saç yapısı kazandırır.

UYGULAMA: Tam bir tedavi için,  haftada en az 1 kez Claim+  Scalp Mask uygulaması yapılmalı, 5-10 dakika beklendikten sonra bol su ile durulanmalı ve sonrasında saçlar Claim+  Şampuan ile yıkanmalıdır.

Saçları Güçlendirir  ve Yeni Saçların Oluşmasını Sağlar

Saç soğanlarında doğal büyümeyi uyarır, saç büyümesini aktive eder. Güçsüz saçlara sahip ve yoğun saç kaybı olan kişilerin kullanımı için uygundur. Eşsiz formulasyonu ve güçlü aktif bileşenleri sayesinde  düzenli kullanıldığı takdirde , saç dökülmesini durdurur, saçları güçlendirir  ve yeni saçların oluşmasını sağlar.

UYGULAMA : Haftada en az 2 kere olmak üzere, Claim+ Şampuan düzenli olarak kullanılmalıdır. Saç derisine yoğun masaj ile uygulanır, daha sonra saçlar bol su ile durulanır ve ikinci kez tekrarlanır. Daha iyi bir verim alınması açısından 2 kere şampuan uygulaması önerilir.

 

Claim+ Şampuan

Profesyonel Saç Bakım Şampuanı

Claim+ Hyaluronik Asit Destekli – Profesyonel Saç Bakım Şampuanı – 200 ml

•             Saç derisinin sağlığını korur; saç dökülmesini durdurur, saçları güçlendirir ve yeni saçların çıkmasını sağlar.

•             Hyaluronik asit ve bitki ekstreleri bakımından zengin, eşsiz formülasyonu; sayesinde hücresel bazda onarım sağlar.

•             Saç soğanlarında doğal büyümeyi uyarır, saç büyümesini aktive eder.

•             Güçsüz saçlara sahip ve yoğun saç kaybı olan kişilerin kullanımı için uygundur.

•             Güçlü aktif bileşenleri sayesinde, düzenli kullanıldığında; saç dökülmesini durdurur, saçları güçlendirir ve yeni saçların oluşmasını destekler.

•             Saç ekimi sonrası kullanıma da uygundur; iyileşmeyi hızlandırır, ekilen köklerin sağlıklı ve güçlü bir şekilde tutunmasını destekler, oluşan kabuklanmaların dökülmesini ve hızlıca iyileşmesini sağlar.

•             Koruyucu madde içermez.

Haftada en az 2 kere olmak üzere, Claim+ Şampuan düzenli olarak kullanılmalıdır.

Saç derisine yoğun masaj ile uygulanır, daha sonra saçlar bol su ile durulanır ve ikinci kez tekrarlanır.

Daha iyi bir verim alınması açısından 2 kere şampuan uygulaması önerilir.

Claim intensive treatment saç serumu ile desteklenmesi önerilir.

Claim+ Saç Bakım Serumu

Profesyonel Saç Bakım Serumu

Claim+ Hyaluronik Asit Destekli – Profesyonel Saç Bakım Serumu – 6 ml x 12 flakon

Saç dökülmesini azaltır/durdurur. Yeni saçların çıkmasını destekler. Zayıflamış ve incelmiş saçları güçlendirir.

•             Saçı besler, yeniler, canlandırır.

•             Saç soğanında doğal büyümeyi uyarır.

•             Hyaluronik asit ve bitki ekstreleri içeren özel formulasyonu sayesinde eşsiz ve yoğun bir saç bakımı sunar.

•             Saç dökülmesine karşı yoğun destek sağlayan oldukça güçlü bir komplekstir.

•             Bitki yağı ekstreleri, saç soğanlarının oksijenizasyonunu sağlar, hyaluronik asit ise yorgun ve güçsüz saç soğanında rejuvenasyon sürecini başlatarak saç dökülmesini azaltır ve saç köklerini besler.

•             Bitki özlerinin yoğun onarıcı ve uyarıcı etkisi ile saçlı derideki kan dolaşımı hızlanır; saçın yapısı desteklenir, saç tellerinin sağlıklı ve güçlü bir yapıya kavuşması sağlanır.

Tam bir tedavi için Claim+ Şampuan ile saçınızı yıkayınız, bol su ile durulayınız. 

Temiz ve nemli saç derisine, 1 flakon  Claim+ Serumu hafif bir masaj ile uygulayınız.

5-10 dakika sonra saçınızı kurutunuz.

Haftada en az 1 seans serum uygulaması önerilmektedir.

Uyarı: Alkol bazlı saç bakım ürünleri ile birlikte uygulanması önerilmez. Alın ve enseye akıtmadan uygulama yapılmasına özen gösterilmelidir, herhangi bir kozmetik ürün ile temasından kaçınılmalıdır.